Czcionka:
A A A
Kontrast:
A A A A
Idź do oceanwinds.com

OW STAWIA NA INNOWACJE!

Już 24 sierpnia o godzinie 10.30 odbędzie się webinar ws. udziału Ocean Winds w projekcie ELBE Eurocluster.

W Ocean Winds stawiamy na innowacje oraz współpracę w ramach rozwoju branży offshore wind za wykorzystaniem najnowszych technologii, dlatego jako część Blue Cluster bierzemy udział w ELBE Eurocluster Challenge. Ocean Winds zgłosiło zapotrzebowanie w temacie „offshore wind” na dostarczenie innowacyjnego systemu bezzałogowych pojazdów autonomicznych do obsługi morskich farm wiatrowych w tym naszego projektu BC-Wind w Polsce.

Poszukujemy firm z Europy, które specjalizują się w powyższej technologii i będą mogły ją dostarczyć i rozwijać w polskiej części Bałtyku. Zwycięzca otrzyma grant na realizację projektu w ramach ELBE Eurocluster Challenge.

Podczas spotkania przedstawimy zapotrzebowanie Ocean Winds na innowacyjne rozwiązanie w ramach morskiej farmy wiatrowej BC-Wind, a także szczegóły planowanego systemu bezzałogowych pojazdów autonomicznych. Wszystkich zainteresowanych szczegółami konkursu zapraszamy 24 sierpnia 2023 r. o godz. 10:30 na organizowane przez nas webinarium online.
Aby wziąć udział w spotkaniu, wystarczy wysłać zgłoszenie na adres e-mail: aleksandra.jampolska@oceanwinds.com.

ELBE Eurocluster to sojusz 8 europejskich klastrów z głównych regionów i krajów w sektorze morskiej energii odnawialnej, w tym Pomorskiej Platformy Rozwoju Morskiej Energetyki Wiatrowej na Bałtyku. Ten międzynarodowy projekt ma na celu promowanie europejskiej współpracy w zakresie innowacji, internacjonalizacji, łączności i rozwoju sektora morskiej energii odnawialnej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Aktualności

Podobne
artykuły

Wszystkie
21 kwietnia

Ocean Winds rozpoczyna badania dna Bałtyku dla morskiej farmy wiatrowej BC-Wind w Polsce

Ocean Winds (OW), międzynarodowa firma zajmująca się morską energetyką wiatrową, utworzona w 2020 roku jako…

Czytaj więcej
26 października

Zespół BC-Wind dla społeczności

17-19 października 2023 roku Zespół BC-Wind zorganizował akcję na rzecz lokalnej społeczności Pomorza, gdzie zlokalizowany…

Czytaj więcej