Czcionka:
A A A
Kontrast:
A A A A
Idź do oceanwinds.com

Zespół BC-Wind dla społeczności

17-19 października 2023 roku Zespół BC-Wind zorganizował akcję na rzecz lokalnej społeczności Pomorza, gdzie zlokalizowany będzie nasz port serwisowy oraz infrastruktura wyprowadzenia mocy z farmy wiatrowej.

Pierwszego dnia spotkania, dążąc do zminimalizowania naszego wpływu na środowisko, sprzątaliśmy las i fragment plaży w pobliżu lokalizacji portu O&M dla BC-Wind czyli Władysławowa. Zespół zebrał około 30 worków śmieci z plaży i lasu, które przekazane zostały Nadleśnictwu w Jastarni do recyklingu.

Zespół BC-Wind

Kolejnego dnia odwiedziliśmy lokalizację trasy kablowej i lądową stację elektroenergetyczną, gdzie czekała na nas angażująca gra terenowa! Podzieleni na dziewięć drużyn, wspólnie podążaliśmy trasą, którą w przyszłości przebiegać będzie kabel łączący naszą farmę wiatrową z elektroenergetyczną stacją lądową. Gra wymagała od nas wykonania różnorodnych zadań dot. aspektów technicznych morskich farm wiatrowych, jak i logiczne oraz kreatywne zadania.

Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z Gminnym Kołem Gospodyń Wiejskich w Kopalinie, w gminie Choczewo, które przygotowały dla nas ciepły poczęstunek. Jest to doskonały przykład na to, jak zgrany i zmotywowany zespół potrafi skutecznie realizować cele zarówno wewnątrz firmy, jak i na zewnątrz, angażując się w akcje społeczne.

Aktualności

Podobne
artykuły

Wszystkie
9 sierpnia

OW STAWIA NA INNOWACJE!

Już 24 sierpnia o godzinie 10.30 odbędzie się webinar ws. udziału Ocean Winds w projekcie…

Czytaj więcej
10 marca

Właśnie rozpoczyna się rekrutacja do III edycji Programu Absolwent OW!

Jest to międzynarodowy program, będący własną inicjatywą Ocean Winds, prowadzony z sukcesami od 2020 roku…

Czytaj więcej