Czcionka:
A A A
Kontrast:
A A A A
Idź do oceanwinds.com

Współpraca z OW

Twórzmy razem przyszłość energii

@Otary
Współpraca

Dla Dostawców

Ocean Wind jest wiarygodnym, długoterminowym i odpowiedzialnym inwestorem na wszystkich rynkach, na których działa – również w Polsce. Dostrzegamy duży potencjał polskiej gospodarki, która może odegrać znaczącą rolę w europejskich łańcuchach dostaw w ramach morskiej energetyki wiatrowej.

Nasze zaangażowanie w kwestie zdrowia, bezpieczeństwa, środowiska i jakości (HSEQ) jest równe naszym celom biznesowym. Zarząd OW jest zaangażowany w rozwój i wdrażanie Polityki HSEQ w głębokim przekonaniu, że przestrzeganie tych zasad doprowadzi do rentownego wzrostu naszej działalności, maksymalizując wartość firmy dla jej interesariuszy.

BCWind_HSEQ_Policy

HSEQ Requirements For Contractors

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych dla kontrahentów: C-wind Strona www kontrahenci_rev

Skontaktuj się

Łańcuch dostaw

Łańcuch dostaw dla naszej inwestycji i tzw. local content rozumiemy w trzech wymiarach:

zaangażowanie

krajowych firm jako dostawców, aby pobudzić lokalną gospodarkę

edukacja

przyszłych kadr dla sektora offshore wind

wsparcie

rozwoju kompetencji w tej dziedzinie

Rejestracja

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Ocean Winds przy projekcie BC- Wind zapraszamy do rejestracji w bazie dostawców

Zarejestruj się
Rozwijaj się z OW

Dla Kandydatów

Morze Bałtyckie daje duże możliwości do rozwoju morskich farm wiatrowych oraz nowej branży offshore wind w Polsce. Równolegle z inwestycjami w turbiny na morzu, poszukujemy najlepszych specjalistów do zespołu Ocean Winds.

Praca w branży energii odnawialnej – rozwijaj się z nami!

Naszym celem jest dostarczanie bardziej wydajnej i zrównoważonej energii. Aby to osiągnąć, potrzebujemy dynamicznych ludzi, którzy są gotowi na wyzwania. Musisz być osobą energiczną, kreatywną i odważną, jak również samodzielną w działaniu i graczem zespołowym.

Zobacz wszystkie Dlaczego warto do nas dołączyć?
Marzec 2023

WTG Package Manager

Poznaj nas

Dlaczego My?

Równe szanse zatrudnienia

Jeśli szukasz profesjonalnego, wielokulturowego, młodego i stabilnego zespołu, w którym mógłbyś rozwijać swoją karierę, Ocean Winds jest miejscem dla Ciebie. Firma stawiająca na różnorodność i talent, która promuje zrównoważoną kulturę dzięki ciężkiej pracy swoich pracowników.

Czytaj więcej

Nasz Zespół

Poznaj wspaniały zespół profesjonalistów ponad 17 narodowości, którzy tworzą Ocean Winds. Jest to wysoko wykwalifikowany i stale powiększający się personel. Młode i stabilne środowisko pracy, które z pasją angażuje się w zwiększanie liczby kobiet wśród swoich pracowników.

Czytaj więcej