Czcionka:
A A A
Kontrast:
A A A A
Idź do oceanwinds.com

Współpraca z OW

Twórzmy razem przyszłość energii

@Otary
Współpraca

Dla Dostawców

Ocean Wind jest wiarygodnym, długoterminowym i odpowiedzialnym inwestorem na wszystkich rynkach, na których działa – również w Polsce. Dostrzegamy duży potencjał polskiej gospodarki, która może odegrać znaczącą rolę w europejskich łańcuchach dostaw w ramach morskiej energetyki wiatrowej.

Spółka będzie starała się wykorzystywać polską produkcję i usługi, o ile tylko odpowiadać one będą wymaganiom w zakresie jakości i bezpieczeństwa oraz pozwolą dotrzymać harmonogramy i opłacalność Projektu.

Skontaktuj się

Łańcuch dostaw

Łańcuch dostaw dla naszej inwestycji i tzw. local content rozumiemy w trzech wymiarach:

zaangażowanie

krajowych firm jako dostawców, aby pobudzić lokalną gospodarkę

edukacja

przyszłych kadr dla sektora offshore wind

wsparcie

rozwoju kompetencji w tej dziedzinie

Rejestracja

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Ocean Winds przy projekcie BC- Wind zapraszamy do rejestracji w bazie dostawców

Zarejestruj się
Rozwijaj się z OW

Dla Kandydatów

Morze Bałtyckie daje duże możliwości do rozwoju morskich farm wiatrowych oraz nowej branży offshore wind w Polsce. Równolegle z inwestycjami w turbiny na morzu, poszukujemy najlepszych specjalistów do zespołu Ocean Winds.

Praca w branży energii odnawialnej – rozwijaj się z nami!

Naszym celem jest dostarczanie bardziej wydajnej i zrównoważonej energii. Aby to osiągnąć, potrzebujemy dynamicznych ludzi, którzy są gotowi na wyzwania. Musisz być osobą energiczną, kreatywną i odważną, jak również samodzielną w działaniu i graczem zespołowym.

Zobacz wszystkie Dlaczego warto do nas dołączyć?
Marzec 2022

Offshore Wind Engineering Director

Marzec 2022

Onshore Electrical Engineer

Marzec 2022

GIS Specialist Offshore Wind

Poznaj nas

Dlaczego My?

Równe szanse zatrudnienia

Jeśli szukasz profesjonalnego, wielokulturowego, młodego i stabilnego zespołu, w którym mógłbyś rozwijać swoją karierę, Ocean Winds jest miejscem dla Ciebie. Firma stawiająca na różnorodność i talent, która promuje zrównoważoną kulturę dzięki ciężkiej pracy swoich pracowników.

Czytaj więcej

Nasz Zespół

Poznaj wspaniały zespół profesjonalistów ponad 17 narodowości, którzy tworzą Ocean Winds. Jest to wysoko wykwalifikowany i stale powiększający się personel. Młode i stabilne środowisko pracy, które z pasją angażuje się w zwiększanie liczby kobiet wśród swoich pracowników.

Czytaj więcej