Czcionka:
A A A
Kontrast:
A A A A
Idź do oceanwinds.com

Ocean Winds organizuje spotkanie dla potencjalnych dostawców branży morskiej energetyki wiatrowej

9 czerwca Ocean Winds w Polsce, jeden z globalnych liderów branży morskiej energetyki wiatrowej, organizuje otwarte spotkanie dla firm zainteresowanych dostawami usług i komponentów w szybko rozwijającej się branży offshore.

Spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej – stacjonarnie w Warszawie oraz online, w formule “100 pytań do OW”.

„Polski rynek jest traktowany przez nas priorytetowo, dlatego deklarujemy zainteresowanym firmom długofalową współpracę. Jasno podkreślamy doświadczenie i obecność Ocean Winds w wielu zagranicznych projektach deweloperskich, co daje polskim firmom unikalną szansę podjęcia współpracy nie tylko w ramach krajowego łańcucha dostaw, ale także możliwość dostępu do projektów offshore rozwijanych na całym świecie.” – wyjaśnia Kacper Kostrzewa, Dyrektor Projektu BC-Wind, realizowanego przez Ocean Winds w Polsce.

Podczas spotkania przedstawiciele Ocean Winds przestawią harmonogramy oraz pakiety zamówień i oferty dla potencjalnych dostawców. Deweloper zaprasza do przesyłania w formularzu rejestracyjnym pytań (dostępny na stronie https://balticwind.eu/ow-suppliers-day/), na które odpowiedzą przedstawiciele firmy podczas spotkania.


Ocean Winds jest właścicielem projektu morskiej farmy wiatrowej BC-Wind, który będzie rozwijany na polskich wodach Morza Bałtyckiego. OW posiada wyłączne prawa do budowy morskich farm wiatrowych w dwóch sąsiadujących lokalizacjach.

BC-Wind jest morską farmą wiatrową o mocy do 399 MW, zlokalizowaną około 23 kilometrów na północ od brzegu, na wysokości gmin Krokowa i Choczewo w województwie pomorskim. Ocean Winds planuje rozpoczęcie działalności komercyjnej farmy wiatrowej BC-Wind w 2027 roku.

Aktualności

Podobne
artykuły

Wszystkie
1 marca

Wind Experts – edukacja o energii z wiatru

Do 31 marca 2022 trwa organizowana przez Ocean Winds międzynarodowa kampania edukacyjna Wind Experts, której…

Czytaj więcej
13 grudnia

Ocean Winds otrzymał Certyfikat Great Place to Work po raz pierwszy w Polsce!

Certyfikat Great Place to Work® to jedna z najważniejszych niezależnych akredytacji w zakresie zarządzania i…

Czytaj więcej