Czcionka:
A A A
Kontrast:
A A A A
Idź do oceanwinds.com

Ocean Winds organizuje spotkanie dla potencjalnych dostawców branży morskiej energetyki wiatrowej

9 czerwca Ocean Winds w Polsce, jeden z globalnych liderów branży morskiej energetyki wiatrowej, organizuje otwarte spotkanie dla firm zainteresowanych dostawami usług i komponentów w szybko rozwijającej się branży offshore.

Spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej – stacjonarnie w Warszawie oraz online, w formule “100 pytań do OW”.

„Polski rynek jest traktowany przez nas priorytetowo, dlatego deklarujemy zainteresowanym firmom długofalową współpracę. Jasno podkreślamy doświadczenie i obecność Ocean Winds w wielu zagranicznych projektach deweloperskich, co daje polskim firmom unikalną szansę podjęcia współpracy nie tylko w ramach krajowego łańcucha dostaw, ale także możliwość dostępu do projektów offshore rozwijanych na całym świecie.” – wyjaśnia Kacper Kostrzewa, Dyrektor Projektu BC-Wind, realizowanego przez Ocean Winds w Polsce.

Podczas spotkania przedstawiciele Ocean Winds przestawią harmonogramy oraz pakiety zamówień i oferty dla potencjalnych dostawców. Deweloper zaprasza do przesyłania w formularzu rejestracyjnym pytań (dostępny na stronie https://balticwind.eu/ow-suppliers-day/), na które odpowiedzą przedstawiciele firmy podczas spotkania.


Ocean Winds jest właścicielem projektu morskiej farmy wiatrowej BC-Wind, który będzie rozwijany na polskich wodach Morza Bałtyckiego. OW posiada wyłączne prawa do budowy morskich farm wiatrowych w dwóch sąsiadujących lokalizacjach.

BC-Wind jest morską farmą wiatrową o mocy do 399 MW, zlokalizowaną około 23 kilometrów na północ od brzegu, na wysokości gmin Krokowa i Choczewo w województwie pomorskim. Ocean Winds planuje rozpoczęcie działalności komercyjnej farmy wiatrowej BC-Wind w 2027 roku.

Aktualności

Podobne
artykuły

Wszystkie
11 września

Ocean Winds ogłasza zwycięzcę programu edukacyjnego „Wind Experts” w szkołach w Polsce

Wind Experts to program edukacyjny dla przyszłych pokoleń, który ma na celu podniesienie świadomości na…

Czytaj więcej
6 sierpnia

Ocean Winds kontynuuje dialog z dostawcami – zaproszenie na warsztaty on-line

6 września 2022 roku o godzinie 11.00 zapraszamy na otwarty warsztat dla potencjalnych dostawców dla…

Czytaj więcej