Czcionka:
A A A
Kontrast:
A A A A
Idź do oceanwinds.com

Program Absolwent OW

Prowadzony od 2020 roku międzynarodowy program dla studentów kierunków technicznych, który jest własną inicjatywą Ocean Winds. W ramach programu do polskiego projektu BC-Wind trafiły już dwie osoby, które wspomagają nasz zespół w zakresie projektowania fundamentów i inżynierii elektrycznej.

W OW jesteśmy zaangażowani w budowanie lepszej przyszłości, dlatego stworzyliśmy program dla absolwentów, którego celem jest inwestowanie w młode talenty, aby mogły rozwijać się w naszej firmie i wspólnie tworzyć przyszłość energii odnawialnej.

Jest to dwuletni program, w ramach którego 15 najbardziej utalentowanych absolwentów wyruszyło w niesamowitą podróż, w trakcie której będą mogli rotować pomiędzy różnymi projektami lub obszarami offshore (dwukrotnie), korzystając z ciągłych szkoleń i nauki specjalizacji w dziedzinie energii wiatrowej, rozwijając się zawodowo i osobiście dzięki doświadczeniom z życia wziętym.

Odkryj korzyści płynące z Programu dla Absolwentów OW:

  • 2-letni międzynarodowy program rozwojowy
  • Projekty pełne wyzwań
  • Rotacja stanowisk umożliwiająca specjalizację
  • Wspaniały pakiet benefitów
  • Mentoring i Coaching
Aktualności

Podobne
artykuły

Wszystkie
6 sierpnia

Ocean Winds kontynuuje dialog z dostawcami – zaproszenie na warsztaty on-line

6 września 2022 roku o godzinie 11.00 zapraszamy na otwarty warsztat dla potencjalnych dostawców dla…

Czytaj więcej
26 października

Zespół BC-Wind dla społeczności

17-19 października 2023 roku Zespół BC-Wind zorganizował akcję na rzecz lokalnej społeczności Pomorza, gdzie zlokalizowany…

Czytaj więcej